Kapat
Bilgisayar Doküman 82 0

Mimar 3D Ultimate 18 Full Crack

Mimar 3D Ultimate 18 Full Crack görüntülemek ve 3D gelecekteki ev için fikirlerinizi görselleştirmek böylece 3D hayalinizdeki gelecek ev yaratmak için yardımcı olan bir yaratıcı ev tasarım uygulamasıdır. Sen basit adımda evinizi tasarım ve daha kolay çatı alana bodrum, fikirlerinizi görselleştirmek için yapar oda arayüzü ile oda tarafından ev yaratabilirsiniz. Yaşam alanınıza kendi kişisel fikirler, görüş ve dokunuş ekleyin, evinizin planları hazırlar. 3 boyutlu sanal bir tur inceleyebilir ve planınıza son dakika değişiklikleri yapabilirsiniz böylece inşa edilmiştir sonuçlarının gözden. Ayrıca kontrol edebilirsiniz 2017 Full Autodesk AutoCAD

Mimar 3D Ultimate 18 Full Crack

[ads2]

Mimar 3D Ultimate 18 yama inşa 3D ev planı için gerekli tüm araçları ve uygulamaları vardır.Bu size, planlar çizmek düzenlemek ve ev, daire ya da hayalinizdeki bahçe süslemeleri ve bir tam gerçekçi bir duygu ile 3D sonucu görüntülemek için izin verir. Bu odalar, vakıflar, mobilya, açıklıklar, vb Bahçe tasarımı idealize ünlü ama zordur ama tasarlayabilirsiniz Mimar 3D Ultimate 18 Free Download  yapmak ve istediğiniz gibi dekore etmek sadece bazı basit tıklamayla bunu sağlar.

Mimar 3D Ultimate 18 Full Keygen sadece 3 boyutlu tasarım kolay hale getirerek projenin tüm tasarım aşamalarında adım adım yönlendirir ve hayallerinizi oluşturmanıza yardımcı olur, hangi basit ama güçlü araçlar kullanır. Artık şimdi kendi mimar olabilir gelecekteki ev anlatan bir mimar ve atık zaman temas Huge para kullanmak ve böylece önemli ölçüde tasarruf yapmak gerekir! O 3D tasarımı için en iyi uygulama yapan planlama, yenileme veya dekorasyon iç mekanlarda hem de projeyi yanı sıra açık havada karar verir.

18 Tam Seri Tuşlar Mimar 3D Ultimate çeşitli iç tasarım öğeleri büyük bir kütüphanesi bulunmaktadır. Kolaylıkla mobilya ile birlikte hayallerinizdeki oda tasarımı çok daha kolay olacaktır, böylece Böylece, sizin için daha kolay düzenleme yapar. Evinizde her odada Tasarım ve bahçe, teras ve yüzme havuzu, Equip planlamak ve hassasiyet ile gelecekteki ev inşa etmek 3D nesneler bir kütüphane kullanarak yaşam alanı süsleyin.

Temel Özellikler:

. 3 boyutlu görsel bir rüya gelecek ev yaratmak
Foolproof Güvenlik sistemi ve şömine sihirbazı
Kemikler yapısı ve ev için teknik planlar
3D kağıdı oluşturma
2B sizin oluşturduğunuz tasarım görüntüleyin ve 3D görünümleri
.DXF, DWG, Sketch Up, 3DS eklendi

Ne var ne yok:

Ev otomasyon araçları kütüphane
kütüphane için yönetim sistemi
Yeni Boya Renkleri ve 3D nesneleri
Yeni sezgisel interaktif yardım sistemi
Avrupa’nın en iyi mobilya markalarının esinlenerek Yeni nesneler
Yeni çatı iyileştirmeler ve araçları
çatı Yeni bodrum
Hata düzeltmeleri

[ads2]

sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10, 8, 7, XP (32-bit ve 64-bit) veya Vista ve Macintosh OS X Sürüm 10.11, 10.10, 10.9, 10.8, 10.7, 10.6
RAM: 1 GB
İşlemci: 1 GHz Pentium işlemci
HDD 5.5 GB sabit disk alanı
Ekran Kartı: Çözünürlük 3D (1024 * 768)

Full indirme link allta

[ads2]

İndir Mimar 3D Ultimate 18 Full Crack

[ads1]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bot Kontrolü cevabı Rakamla Yazınız * Zaman sınırı bitmiştir. CAPTCHA yeniden yükleyin.