Kapat
Manset 21 0

Photoshop Toch Full Apk 47.4 MB

Photoshop Toch Full Apk File Size: 47.4 MB

fotoshop-apk-300x169
Photoshop dokunun ve onunla Adobe’nin son orijinal mobil uygulamalar toprağa oylandı. Aslında onun uygulamaları debuting rağmen Android tablet, Adobe bu platformu çürümek izin verdi; sadece bir kaç uygulamalar, en önemlisi son sürüm Lightroom, bunu destekler.

İyi haber için kullanılabilir, modern uygulamalar en azından bazı görmelisiniz olan Android, bu yılın sonuna kadar, ve “pro” Photoshop uygulamasının gelecek nesil tarafından – tüketici oreinted Photoshop Express aksine – olacak Bu sene sonra kullanılabilir olduğunda Adobe’nin güncel uygulamalar ve selefinden daha mobil strateji ile ortak çok şey var.

En Durdurulan uygulamalar olduğu gibi, PS Dokunmatik çalışmaya devam edecektir; Adobe sadece güncellemek sona erecek ve Apple App Store veya Google bugünden itibaren bir hafta sonra oyun yoluyla artık satışa sunulacak. İşte Adobe göç akışı sorunları hakkında daha fazla bilgi var.

 

Ben bu hem Adobe ve kullanıcıları için doğru bir karar olduğunu düşünüyorum. Photoshop Touch arayüzü modern standartlara göre aksak ve altta yatan mimarisi etkili güncellemek için çok yabancı olduğunu sanıyorum. Şirketin Aviary edinimi ve teknoloji Eylül 2014 yılında yeni uygulamalar dayandığı onun Yaratıcı SDK (yazılım geliştiricinin kiti) kısmını sağladı ve uygulama yetenekleri büyük bir fark yapmak gibi görünüyor. (Ben Adobe’un portföyündeki en büyük delik hakkında Hughes sorgulandığı zaman Öte yandan, terbiyeli organizasyon araçları, o bir “Köprüde yenilenen odak” var dedi – yay)

Örneğin, Adobe bana yeni app erken önizleme verdi ve en önemli yeteneklerinden biri şaşırtıcı derecede büyük dosyaların hızlı işleme olduğu; Bryan O’Neil Hughes, Sosyal Yardım ve Adobe’nin Baş ve Yaratıcı Cloud Collaboration tarafından gösteride, o bir 50 megapiksel dosyası yüklü Canon EOS 5DS benim daha neredeyse hızlı Mac, bir Pro iPad Air 2. (Elbette iPad bir kerede. Ama yine de belleğe dosyanın tamamını yüklemez.) PS Dokunmatik 12MP dosyaları sınırlıdır.

Ikincisi kompozisyon ve kolaj araçları yeni dahil edilmiştir, çünkü uygulama bölümünde PS Touch, daha fonksiyonları farklı bir dizi olacak Photoshop Mix Adobe’nin görev tabanlı uygulama stratejisi ile tutarak ve daha fazlası.
Full İndir Link: [ads1]

indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bot Kontrolü cevabı Rakamla Yazınız * Zaman sınırı bitmiştir. CAPTCHA yeniden yükleyin.