Kapat
Manset 2.673 0

Pokemon GO 0.29.0 APK Full Sürüm

Pokemon GO 0.29.0 APK Tam Sürüm,Pokemon GO 0.29.0 APK Tam Sürüm,Pokemon GO 0.29.0 APK Full Crack

Pokemon GO 0.29.0 APK Tam Sürüm onun yoğun 3D teknolojisi ve çarpıcı grafikler ile Pokemon dünya deneyimi sağlayan Android telefonlar ve iPhone (iOS) için yeni geliştirilmiş bir oyun. Bu Pokemon dünyası ve gerçek dünya arasında yolculuk sağlar.

Kanada ve Asya kişiler de indirebilirsiniz özgür Pokemon GO 0.29.0 APK Pokemon yeni bir evren yapar ve kontrolü size verir. Hangi öncelikle size Pokemon türlerini yetiştirmek ve bunları kullanarak başkalarını mücadele bir anime sanal dünya oldu. Bir ilham kaynağı olarak onlar Kanto, Japonya gibi oyunu daha ilginç hale getirmek için gerçek dünya yerleri kullanılır. Ayrıca oyuncuların ilgisini almak için diğer birçok gerçek dünya konumlarını içerir.

İlk çalarken Pokemon GO 0.29.0 iOS Eğer eğitmen kendiniz veya daha fazla dashing gibi bakmak yapma, Trainer görünümünü özelleştirmek için alırsınız. Eğer profil sayfanızda yanı sıra, harita üzerinde hareket olarak özelleştirilmiş bir karakter görünecektir. Ayrıca diğer oyuncular özelleştirilmiş bir karakter görebilirsiniz.

Pokemon GO 0.29.0 APK Tam MOD yukarı seviye olarak yeni Pokemon ve Pokedex olsun gibi Pokemon anime olarak size bir Pokemon android eğitmen tüm özelliklerini alır. Ayrıca size onlardan yan birlikte oynamak da bir düello için arkadaşlarınıza meydan ve bir oyun yol verir. Bu oynamak için kendi bölgelerindeki insanları aramak için oyuncu almak için gerçek dünya ile senkronize pokemon dünyasının dünya haritasını içerir.

Pokemon 0.29.0 APK hileleri GO oynamak ve Pokemon deneyim elde etmek Pokemon çalıştı götürecektir. Ayrıca yeni alabilirsiniz Pokemon eğitmen özelleştirmek ve şu anda sahip pokemon yükseltebilirsiniz gibi tamamen özelleştirilebilir.

İndirmek İçin Alttaki Linki Kullan
[ads2]
İndir
[ads2]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bot Kontrolü cevabı Rakamla Yazınız * Zaman sınırı bitmiştir. CAPTCHA yeniden yükleyin.